Usługi

Obsługa informatyczna firmOferujemy pomoc techniczną (Helpdesk), zdalny dostęp (VPN), serwis sprzętu i oprogramowania komputerowego. Świadczymy kompleksową administrację serwerownią i zarządzanie siecią informatyczną.

Dostarczanie infrastruktury chmurowej


W oparciu o Microsoft Azure, Office 365, Amazon Web Services i wymagania klientów projektujemy i wdrażamy wysoce dostępne i bezpieczne infrastruktury chmurowe, migrujemy i integrujemy dane w chmurze, wdrażamy aplikacje wspierające zarządzanie zasobami chmurowymi.

Zarządzanie i administracja infrastrukturą chmurową

Wspieramy, monitorujemy i automatyzujemy procesy oraz administrujemy infrastrukturą chmurową w oparciu o rozwiązania Microsoft Azure, Office 365 i Amazon Web Services w dowolnej lokalizacji określonej przez klienta.

Zarządzanie i administracja serwerami


Dbamy o infrastrukturę serwerową klienta, zarządzając i administrując wybranymi zasobami.

INFRASTRUKTURA SIECIOWA ZARZĄDZANA W CHMURZE


W oparciu o wymagania klienta projektujemy i wdrażamy wysoko dostępne oraz bezpieczne infrastruktury sieciowe zarządzane w chmurze.

zdalna praca / zdalne biuro

Zapewniamy twojej firmie bezpieczny i zdalny dostęp do zasobów, Aby pracownicy mogli wykonywać swoje obowiązki w trybie home office.

bezpieczeństwo

Zarządzanie oraz konfiguracja zapór ogniowych i systemów antywirusowych. Monitoring oraz raportowanie incydentów bezpieczeństwa. Szeroko pojęte wsparcie bezpieczeństwa i doradztwo w tym zakresie.

O nas

Nasza Misja:
Wsparcie twojej firmy w korzystaniu z możliwości oferowanych przez chmurę obliczeniową...

CASS specjalizuje się w rozwiązaniach opartych na Microsoft Azure, Office 365 i Amazon Web Services. Rozpoczynając każdy projekt, przygotowujemy zoptymalizowaną pod względem kosztów, wysoce dostępną i bezpieczną architekturę do wdrożenia przy użyciu odpowiednich usług i narzędzi IT. Nasi inżynierowie chmurowi nadzorują, optymalizują i systematycznie wspierają rozwiązanie chmurowe oraz, w razie potrzeby, rozwijają infrastrukturę chmurową zgodnie z wytycznymi klienta.

Zespół CASS

Dawid Kikosicki

Co-Founder & Chief Executive Officer
Specjalizuję się w usługach Azure, Office365, AWS oraz w pełnej automatyzacji infrastruktury IT. Poszerzam swoją wiedzę w DevOps. Moim językiem programowania jest Python. Linux towarzyszy mi każdego dnia.

ADAM DYMURSKI

Co-Founder & Chief Technology Officer
Doświadczenie w branży IT ze specjalizacją chmury obliczeniowej pozwala mi na swobodne działania wdrożeniowe, administracyjne i optymalizacje usług AWS, AZURE oraz Office 365. To wszystko uzupełnia znajomość Pythona.

Dominik Kubiczek

Brand Manager & Graphic Designer
Specjalizuję się w grafice komputerowej oraz obróbce wideo w programach pakietu Adobe. Realizuję długoterminowe strategie brandingowe i marketingowe. Realizuję swoje ambicje w obszarach public relations.

Kamil Nowak

Cloud Operations Engineer
Specjalizuję się w sieciach komputerowych i administracji w następujących usługach: Azure, Office 365 i AWS. Obecnie poszerzam swoją wiedzę w zakresie Cyberbezpieczeństwa.

Łukasz Urbańczyk

Junior Cloud Support Engineer
Jestem Inżynierem usług Azure i Office 365. Specjalizuję się w rozwiązaniach bazodanowych. Obecnie poszerzam swoje kompetencje z analizy infrastruktury pod kątem jej optymalizacji.

Kontakt

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish